O nás

S jeho narodením sa Vám zmení celý život. Jeho príchod Vám rozžiari každý deň. Milujete ho viac než svoj vlastný život a chcete pre neho to najlepšie. Stane sa pre Vás prioritou číslo jedna. Keď je šťastné bábätko, ste šťastní i vy. Aby malo Vaše bábätko úsmev na tvári, potrebuje k tomu Vás a Vašu lásku. My sme tu preto, aby sme Vám pomohli zaistiť to ostatné.

Skladom pre Vás máme viac než 160 000 položiek tovaru. Vďaka skladovým priestorom o rozlohe 1500 m2 dokážeme flexibilne reagovať na akékoľvek priania svojich zákazníkov a všetky objednávky vybavujeme v minimálnych lehotách od prijatia (98% objednávok je doručených do 24 hodín), čím šetríme Váš čas i peniaze, pretože na príchod bábätka sa každý rodič starostlivo pripravuje a plánuje si, čo všetko musí zakúpiť, než sa ten jeho drobček vykľuje z mamičkino bruška.

Budúca mamička a otecko surfujú po internete a hľadajú vhodné oblečenie a základné veci ako postieľku, autosedačku, kočík, potreby na kúpanie a mnoho ďalšieho. To všetko Vám, milí rodičia, ponúkame v našom e-shope www.mimulo.sk.

Bábätká trávia prvé mesiace po pôrode predovšetkým spánkom a odpočinkom, preto sa im snažte dopriať čo najviac pohodlia. Ideálnou voľbou pre toto obdobie je oblečenie z bezpečných materiálov bez škodlivých farieb a chemikálií, ideálna je bavlna. Naše oblečenie značiek New Baby, Koala a Bobas fashion bolo testované a dostalo certifikáty kvality a je vhodné pre citlivú detskú pokožku. Dbáme na to, aby bola kvalita dostupná pre každého.

Ako už bolo povedané, príchod dieťaťa do rodiny je v znamení obrovského šťastia a mamička s oteckom chcú dieťaťu zaistiť tú najoptimálnejšiu výbavičku. Preto od dojčenských doplnkov očakávajú vysoký bezpečnostný štandard zaručujúci pohodlie bábätka. Nie je preto potrebné pripomínať, aká náročná je prvá cesta s práve narodeným bábätkom. Počas cestovania automobilom je nevyhnutné bábätku zaistiť odpovedajúcu detskú autosedačku, ktorá zabezpečuje pohodlie a bezpečie toho krásneho tvorčeka, ktorému sme odovzdali celé svoje srdiečko a jeho bezpečie je pre nás na prvom mieste. My Vám ponúkame naše autosedačky CARETERO vysokej kvality za veľmi atraktívne ceny, keďže sme si vedomí toho, že nie každý má peňazí na rozhadzovanie. Od tejto značky u nás môžete zakúpiť napr. i cestovné postieľky, jedálenské stoličky alebo ležadlá.

V základnej výbavičke malého človiečika by nemala chýbať ani jeho vlastná postieľka. Keď vyberáme postieľku pre bábätko, mali by sme predovšetkým dbať na jeho zdravotnú nezávadnosť, dobrú stabilitu a ľahkú umývateľnosť. Nedielnou súčasťou postieľky sú posteľné obliečky. Ani tie nesmiete zabudnúť a starostlivo vyberajte, v čom budú Vaše deti zaspávať. Toho, že spánok je pre malé deti veľmi dôležitý sme si vedomí, a preto vyberáme produkty vyrobené iba z príjemných a kvalitných materiálov ako je bavlna. Prírodná bavlna nespôsobuje odreniny ani podráždenie, keďže neobsahuje formaldehydy a ďalšie prvky, ktoré malým bábätkám škodia. Pozrite sa na náš kvalitný bukový nábytok New Baby alebo Drewex a posteľné oblečenie značky Belisima.