Veľtrhy, výstavy a my

Už od roku 2012 nás môžete nájsť na dôležitých veľtrhoch v Brne i Prahe.

Výstavný veľtrh PRODÍTĚ v Brne 2017

Ani tento rok sme nechýbali na výstavisku v Brne. Na veľtrhu sme Vám predstavili produkty značky Caretero, Milly Mally a Drewex, ktorých sme oficiálnym distribútorom pre Českú aj Slovenskú Republiku, produkty našich značiek New Baby a PlayTo, a tiež produkty značiek Koala, Bobas Fashion, Toyz a Belisima.

Všetky produkty ste si tu mohli prezrieť, ohmatať aj vyskúšať. Získali ste možnosť zoznámiť sa s prevedením produktov, materiálov, konštrukčným riešením a skladacím mechanizmom. Tí, ktorí mali záujem, si tovar mohli ihneď objednať so zľavou a dopravou zdarma.


Na veľtrhu sme predstavili naše najnovšie a najobľúbenejšie kolekcie dojčenského oblečenia. Pod značkou New Baby ste tu našli kolekciu dojčenského oblečenia Zebra, Horoskop, Body s vtipnou potlačou, Bunnies, Maskáče a ďalšie krásne kolekcie. Pod značkou Koala a Bobas Fashion to bola kolekcia Strieborná Mačka, Balónik, Ježko a ďalšie.

Hitom roka 2017 boli 4-dielne SÚPRAVIČKY, ktoré mamičky kupovali predovšetkým do pôrodnice.

Výstavný veľtrh Prodítě v Brne 2016

Na veľtrhu sme Vám tento rok predstavili produkty značky Caretero, Milly Mally, New Baby, PlayTo, Koala, Bobas Fashion, Sensillo, Toyz, Cuddly Zoo a Belisima.

Všetky produkty ste si tu mohli prezrieť, ohmatať aj vyskúšať. Získali ste možnosť zoznámiť sa s prevedením produktov, materiály, konštrukčným riešením a skladacím mechanizmom. Tí, ktorí mali záujem, si tovar mohli ihneď objednať aj zakúpiť.

Na veľtrhu sme predstavili naše najnovšie a najobľúbenejšie kolekcie dojčenského oblečenia. Najviac sa Vám páčila kolekcie značky New Baby Zebra a Giraffe, od značky Koala to bola kolekcia Rexík.

Výstavný veľtrh v Prahe 2015

Tento veľtrh sme zamerali iba na značku Milly Mally, ktorej sme sa stali výhradným distribútorom. Milly Mally je značka, ktorá dnes okúzľuje mnoho rodičov a ich deti svojimi produktmi. Značka Milly Mally veľmi dbá na dodržiavanie bezpečnostných európskych noriem, neustále vyvíja nové produkty a zameriava sa na zvyšovanie kvality a rozšírenie palety farieb všetkých produktov. V ponuke nájdete odrážadlá, koloběžky, trojkolky, kočíky, jedálenské stoličky, cestovné postieľky, hojdacie kone a ďalšie. Všetky jej produkty si môžete prehliadnuť i zakúpiť v našom e-shope.

Výstavný veľtrh Prodítě v Brne 2015

Keďže sa neustále rozrastáme, rozrástol sa tento krát náš stánok na veľtrhu o ďalšie úžasné značky - Cuddly Zoo, Toyz, PlayTo, Baby Mix, Sensillo a Belisima. Tieto značky krásne doplnili už známe značky, s ktorými ste sa už mohli stretnúť a to značky CARETERO, New Baby, Koala a Bobas Fashion.

Značka PlayTo patrí medzi naše značky a je zameraná na produkty pre dievčatká - kočíky, košíky, postieľky a jedálenské stoličky. Pod značkou Cuddly Zoo ste sa mohli pozrieť a ohmatať deky, hračky a ďalšie vyrobené z netradičnej Minky látky s pretlačovanými hrbolčekmi. Značka Belisima ponúka posteľnú bielizeň a farebné zavinovačky, s obrázkami a motívmi stimulujúcimi správny rozvoj, ktorý deti v tomto útlom veku potrebujú. Belisima dopriava nežnosť a pohodlie bábätku už od narodenia. Produkty značky Baby Mix sa tešia veľkej obľube rodičov i detí. Ponúka hračky a produkty pre dojčatá a malé detí - hrkálky, kolotoče nad postieľku, hracie deky, edukačné hračky, drevené hračky, jazdidlá a ďalšie.

Mamičky, oteckovia, babičky i dedkovia tu svojim ratolestiam mohli zakúpiť krásne dojčenské oblečenie alebo drobnejšie produkty značky Baby Mix. Väčšie produkty mohli objednať priamo na mieste. Balíček mali potom druhý deň doma. Na tovar, ktorý ste si objednali priamo u nás na stánku, sme Vám ako poďakovanie poskytli zľavu z ceny a tovar bol doručený zdarma.
Deťom sa najviac páčili elektrické vozidlá, na ktorých sa mohli prejsť a vyskúšať svoje vodičské umenie.

Výstavný veľtrh Prodítě v Brne 2014


V roku 2014 sme Vám v Brne priviezli ukázať novinky i staršie obľúbené výrobky už známych značiek CARETERO, New Baby, Bobas Fashion a Koala. Novo sme Vám tu predstavili výrobky značky Akuku.

Značka Akuku ponúka produkty v starostlivosti o zdravie a bezpečný vývoj dieťaťa od dojčenských fľaštičiek až po výrobky pre mamičku, napríklad prsné tampóny.

I tu si rodičia objednávali, skúšali a ohmatali jednotlivé produkty. Mohli si vyskúšať zloženie i rozloženie cestovnej postieľky, jednoduché ovládanie kočíka i praktickosť jedálenských stoličiek značky CARETERO.

Mamičky si tu opäť mohli zakúpiť krásne oblečenie pre svoje bábätká značiek Koala, Bobas Fashion alebo New Baby. Takisto si mohli zakúpiť pre svoje dieťa hrkálky, dojčenskú fľašu a iné drobnejšie produkty značky Akuku.

Na veľtrhu sa rodičom najviac páčila drevená postieľka New Baby a posteľná bielizeň tej istej značky. Deti ocenili možnosť zasadnúť k malému plastovému stolčeku so stoličkami, vymaľovať si obrázok, dať si bonbón a v pokoji počkať až si rodičia všetko prehliadnu.

Výstavný veľtrh Prodítě v Brne 2013

K značke CARETERO, ktorá na veľtrhu nemohla chýbať, pribudli tento rok i ďalšie značky New Baby, Koala a Bobas Fashion.

Takisto sme Vám predstavili našu vlastnú značku New Baby, ktorá pre bábätká prináša všetko od základného oblečenia pre bábätká, cez posteľnú bielizeň, dojčenské potreby až po detský nábytok.

Rodičia i nastávajúci rodičia veľmi ocenili možnosť siahnuť si na jednotlivé produkty. Vyskúšať si ako ľahko sa skladá i rozkladá cestovná postieľka alebo aké jednoduché je ovládanie športových kočíkov značky CARETERO. Jednotlivé produkty ste si mohli ihneď objednať so zľavou a dopravou zadarmo.


So sebou ste si mohli odniesť oblečenie pre bábätká značiek Bobas Fashion a Koala, ktoré ponúkajú kvalitné, pohodlné a cenovo dostupné oblečenie.

Prvýkrát sme sa na veľtrhu Prodítě v Brne objavili v roku 2012

Priviezli sme Vám ukázať výrobky značky CARETERO.

Značka CARETERO si od svojho začiatku kladie ako svoju prioritu kvalitu a prijateľnú cenu. Pri vytváraní svojich produktov je zameraná na priania svojich zákazníkov, starostlivo ich počúva a snaží sa ich sny previesť do skutočnosti. Týmu a designérom plných nadšenia a energie sa plniť tieto ciele naozaj darí, čo dokazuje známosť značky CARETERO nielen u nás, ale takisto v Nemecku, Nórsku, Švédsku, Španielsku, Slovensku a v ďalších krajinách. Medzi produktmi značky CARETERO nájdete autosedačky, cestovné postieľky, kočíky, jedálenské stoličky, ležadlá a ďalšie. Značka CARETERO ponúka vo svojom produktovom portfóliu stále nejakú novinku.

Všetky produkty ste si tu mohli prehliadnuť, ohmatať i vyskúšať. Získali ste možnosť zoznámiť sa s prevedením produktov, materiálmi, konštrukčným riešením a skladacím mechanizmom. Tí, ktorí mali záujem, si mohli tovar ihneď objednať.