44,87 €
Na sklade Doručíme zajtra

Popis produktu

Multifunkčné hniezdočko pre bábätká New Baby je veľmi praktickým pomocníkom pre rodičov, ktorí chcú svojmu dieťaťu poskytnúť pohodlné a bezpečné miesto na odpočinok. Poskytuje bábätkám pocit bezpečia a dieťa sa v ňom cíti tak spokojne, ako keby bolo v mamičkinom brušku. Dieťatko oveľa lepšie zaspáva a je pokojnejšie.
Chráni dieťa pred pádom alebo prevrátením. Je vyrobená z bezpečných materiálov a je výborným pomocníkom v prvých mesiacoch života dieťaťa.
Je ideálna aj pre staršie bábätká, keď sa stáva ideálnym miestom na hranie, ležanie na brušku alebo prvé cviky - dvíhanie hlavičky alebo hrkálky ležiacej v jej dosahu. Po rozviazaní šnúry ju môžete použiť ako prebaľovaciu podložku.
Či už je hniezdo zviazané alebo rozviazané, zachováva si svoj tvar a jeho okraje sa nezhrňujú.
Hniezdo je vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov, ktoré sú odolné proti opotrebovaniu a zároveň neškodné pre zdravie novorodenca. Konštrukcia hniezda je navrhnutá tak, aby bola stabilná a bezpečná aj počas intenzívneho používania.
Je vhodné pre deti od narodenia do 3 mesiacov.

Zloženie: vrchný materiál: 100 % bavlna, výplň: antialergické vlákno
Rozmery: vonkajšie: cca 88x50 cm, vnútorné: 65x33 cm

Kladieme dôraz na kvalitu a zpacovanie, preto sú výrobky New baby ušité z kvalitných a certifikovaných materiálov, ktoré nepúšťajú farbu a nespôsobujú alergické reakcie.

Vyrobené v EÚ

Kód54415
Značka
NEW BABY
Farba
Multicolor
Vhodné pre
Pre dievčatá
Podľa zloženia
100% bavlna, 100% polyester, antialergické vlákno
Podľa príležitosti
Klasické
Motív
Kvety
Rozmer
77x48 cm
Krajka
Bez krajky
Kolekce
New Baby Růžová Zahrada

Dostupné aj v týchto farebných variantoch

Ďalšie produkty z kolekcie New Baby Růžová Zahrada