14 dní na vrátenie tovaru

Výhodou nákupu na e-shopoch je možnosť využiť zákonnú 14-dňovú lehotu na vrátenie, ktorá začína plynúť prevzatím tovaru. Ako postupovať sa dozviete tu.

Doprava zadarmo

Ak si u nás vytvoríte akúkoľvek objednávku, ktorej hodnota presiahne 99 €, tovar vám zašleme úplne zadarmo.

Expedujeme ihneď

Akýkoľvek objednaný tovar, ktorý máme skladom, najčastejšie odosielame ihneď v deň objednania, najneskôr však v nasledujúci pracovný deň (neplatí pre objednávky vytvorené po 11.00 hodine a objednávky prijaté počas víkendu či vo sviatok). Tovar je doručovaný nasledujúci deň po expedícii. Viac informácií tu.

Široká a kvalitná ponuka

U nás nájdete a kúpite si snáď úplne všetko, čo môže vaše bábätko potrebovať. Sortiment sme prehľadne rozdelili do niekoľkých kategórií podľa využitia, ale môžete vyberať aj podľa jednotlivých výrobcov. K dispozícii sú tiež rôzne možnosti filtrovania. Skladom máme viac než 100 000 položiek.

Poradenstvo

Neviete, aký produkt vybrať? To nič, my vám radi so všetkým poradíme! Kontaktovať nás môžete na livechate, telefonicky 
+421 412 289 909 alebo e-mailom na info@mimulo.sk. A ak by sme si niečím neboli istí – aj to sa môže stať – ihneď to pre vás zistíme!

Tradícia a skúsenosti

Na trhu dojčenských a detských potrieb pôsobíme už od roku 2005. Náš tím sa skladá zo skúsených profesionálov, ktorí sa neustále vzdelávajú. Preto sú naše produkty vyberané obzvlášť starostlivo tak, aby spĺňali akékoľvek požiadavky na kvalitu materiálu, vyhotovenie a zdravotnú nezávadnosť.

Akciové ponuky

Oplatí sa sledovať náš e-shop. Pravidelne pre vás totiž pripravujeme akciové ponuky produktov za neodolateľné ceny.