Ceny dopravy
Prepravca Pri objednávke
do 99 € nad 99 €
Packeta 3,49 € ZADARMO
GLS 5,74 €
ZADARMO

          

Cena a spôsob úhrady
Metóda platby Cena
Dobierka 1,60 €
Online platba kartou (GO PAY) ZADARMO

 

Spôsoby platby
1. Dobierkou

Pri odovzdaní tovaru od prepravného doručovateľa. Sumu preberá priamo šofér prepravnej spoločnosti alebo poštový doručovateľ.

2. Online platba kartou

Veľmi komfortný a rýchly spôsob úhrady vašej objednávky poskytuje online platba s použitím kariet MasterCard, Maestro a VISA. Táto platba využíva bezpečnostný protokol 3D secure, ktorý minimalizuje riziká platieb na internete. Po zvolení tejto platby je používateľ presmerovaný do bankového rozhrania vydavateľskej banky, kde sa celá transakcia uskutočňuje. Táto platba je pripísaná na náš účet do niekoľkých minút a objednávka je teda ihneď expedovaná.

Dodacia lehota

Vynakladáme všetko úsilie pre čo najrýchlejšie dodanie tovaru od chvíle objednávky.

V prípade objednania tovaru skladom do 11.00 a zvolenej platbe na dobierku alebo kartou online sa zaväzujeme odovzdať objednávku dopravcovi v ten istý deň (platí len v pracovné dni). Prepravná spoločnosť GLS má na doručenie 24 hodín, takže tovar máte druhý deň od objednania doma. V prípade, že objednáte tovar po 11.00, bude tovar odoslaný nasledujúci deň, takže tovar vám príde o 2 dni.

Ak objednaný tovar nemáme skladom alebo ho z iného dôvodu nemôžeme odoslať, oznámime vám túto skutočnosť telefonicky a zároveň vás oboznámime s ďalším postupom (informujeme vás o dostupnosti tovaru, ponúkneme vám iný podobný tovar, prediskutujeme storno objednávky).

Vyhradzujeme si právo od zmluvy odstúpiť v prípade, že tovar nebude skladom u dodávateľa. Ak bude nedodaný tovar vopred zaplatený a dohodneme sa na storne objednávky, bude vám suma objednávky vrátená do 7 dní od uskutočnenia dohody.

Prevádzkovateľ internetového obchodu CARERO s.r.o. nenesie zodpovednosť za zásielky odovzdané na dodanie spoločnosti GLS. V prípade nedoručenia zásielky nás kontaktujte e-mailom na adrese info@mimulo.sk alebo telefonicky +421 412 289 909.