18,29 €
Podľa veľkosti vyberte veľkosť
vyberte veľkosť

Popis produktu

Tehotenská sukňa dokonalý základ letného štýlu

Tehotenská sukňa je vyrobená z veľmi jemného úpletu s elastanom, ktorý vyzerá ako džínsovina, ale netlačí a prispôsobí sa meniacim sa tvarom počas tehotenstva.
Strieborný pás pekne sedí pod tehotenským bruškom
Majú nízky pás, takže ich môžete nosiť aj po tehotenstve
Materiál použitý na výrobu tehotenských sukní prešiel prísnymi testami Oeko-Tex Standard 100 - je bezpečný pre budúce mamičky
Tehotenská sukňa si zachováva svoju hladkosť a tmavomodrú farbu aj po mnohých praniach.
Mlieko & love materské oblečenie bolo celé ušité v Poľsku!

Milk & love tehotenská sukňa na každú príležitosť
Tehotenská sukňa s vreckami je vynikajúcim základom pre tehotenské štýly. Možno ju nosiť každý deň s teniskami, s balerínkami na bežné stretnutia a so štikútkami na väčšie vychádzky.
Sú ušité z úpletu podobného džínsovine, ktorý je na rozdiel od džínsoviny veľmi mäkký a elastický - vďaka tomu je oveľa vhodnejší pre tehotné ženy. A čo je najdôležitejšie, nespôsobuje tlak v oblasti panvy, kde sa nachádzajú cievy, ktoré zásobujú krvou placentu. Nízky sleďový pás je mimoriadne pohodlný, pretože nedráždi pokožku na bruchu, ktorá je počas tehotenstva obzvlášť citlivá. Je najlepším riešením na teplejšie jarné a letné dni.
Po skončení tehotenstva môžete sukňu s krátkym pásom naďalej nosiť ako bežné oblečenie!
Ako si mám vybrať veľkosť tehotenskej sukne?
Pri výbere veľkosti tehotenskej sukne sa riaďte veľkosťou, ktorú momentálne nosíte. Mlieko & love oblečenie sa prispôsobí veľkosti vášho tehotenského bruška a meniacej sa postave.
Modelka na fotografiách meria 169 cm a má na sebe sukňu veľkosti XS a blúzku Milk & Love v špinavoružovej farbe s kvetmi.

dĺžka sukne na boku (pod pásom)
šírka v oblasti bokov


veľkosť XS
48 cm
36 cm


Veľkosť S
50 cm
38 cm


Veľkosť M
52 cm
40 cm


veľkosť L
54 cm
42 cm


Veľkosť XL
56 cm
44 cm
Kódmr-ml-0048
Značka
milk & love
Veľkosť
(MODEL)