Caretero logo
Novinka
218,22 €
Na sklade Doručíme 21. 5.

Popis produktu

Fortis je autosedačka pre deti s výškou od 40 cm do 150 cm, ktorá poskytuje pohodlie od prvých chvíľ dieťaťa. Autosedačka Fortis spĺňa homologizačné normy I-Size, čo zaručuje jazdu s najvyššími bezpečnostnými štandardmi. Autosedačka je vybavená stabilizačnou nohou a do auta ju možno inštalovať pomocou úchytov ISOFIX. Autosedačka je vybavená integrovaným tlačidlom, ktoré je zodpovedné za nastavenie sklonu, ako aj otáčanie autosedačky o 360 stupňov, takže môžete rýchlo a pohodlne zabezpečiť svoje dieťa na cestu. Autosedačka Fortis je prispôsobená potrebám detí od prvých mesiacov života a sprevádza ich, kým už autosedačku nepotrebujú. Pohodlie a jednoduchosť cestovania sú zabezpečené vďaka ergonomicky navrhnutej vložke. Čalúnenie sedadla je vyrobené z polyesterovej tkaniny, ktorá je mäkká na dotyk. Viacstupňové nastavenie opierky hlavy až do 26 cm poskytuje maximálne pohodlie počas cestovania a sada redukčných vložiek pomáha správne usadiť dieťa. Autosedačka Fortis má tiež štvorstupňové nastavenie sklonu v smere aj proti smeru jazdy, čo umožňuje prispôsobiť autosedačku individuálnym preferenciám a potrebám dieťaťa pri cestovaní. Ako bonus sú tu bočné vetracie otvory, ktoré pomáhajú zabezpečiť dostatočnú cirkuláciu vzduchu v blízkosti pokožky vášho dieťaťa.

Vlastnosti:
- Určená pre deti s výškou 40-150 cm
- Spĺňa normu ECE R129 i-Size
- Sedadlo sa otáča o 360°
- Možno inštalovať proti smeru jazdy (do 105 cm - ISOFIX a stabilizačná noha) alebo v smere jazdy (od 76 do 105 cm - ISOFIX + stabilizačná noha, od 100 do 150 cm - ISOFIX + bezpečnostný pás)
- 4-stupňové nastavenie operadla
- Presné nastavenie opierky hlavy do 26 cm
- Odnímateľná vložka pre batoľatá
- Päťbodový bezpečnostný pás s pohodlným nastavením dĺžky
- Odolná konštrukcia z kvalitných materiálov
- Moderný dizajn spájajúci estetiku s funkčnosťou
- Na dotyk príjemné čalúnenie z polyesterovej tkaniny

Špecifikácie:
ISOFIX: Áno
Otočný: Áno:
Stabilizačná noha: Áno
I-Size: Áno
Hmotnosť: 13,5 kg
Norma: ECE R129/02
Rozmery:
Šírka: 42 cm
Hĺbka: 51 cm
Výška: 83 cm
Vnútorné rozmery: 30 x 28 cm (sedadlo); operadlo s opierkou hlavy 46 - 72 cm
Nastavenie: 4-stupňové nastavenie sklonu operadla pri jazde dopredu a rovnaké pri jazde dozadu, presné nastavenie opierky hlavy do výšky 26 cm, sedadlo otočné o 360 stupňov
Bezpečnostné pásy: 5-bodové bezpečnostné pásy
Znižujúca vložka: Áno

Kód56232
Značka
CARETERO
Farba
Sivá
Vhodné pre
Pre všetkých
Motív
Bez motívu
Polohovateľnosť
Polohovateľné
Uchytenie
S isofixom
Kolekce
CARETERO I- SIZE 40 - 150cm

Dostupné aj v týchto farebných variantoch

Ďalšie produkty z kolekcie CARETERO I- SIZE 40 - 150cm