191,51 € (239,38 €)
Na sklade Doručíme zajtra

Popis produktu

Autosedačka Caretero Rio je určená pre deti v rozmedzí výšky od 40 cm do 105 cm a hmotnosti do 22 kg. Má základňu, ktorú je možné ľahko namontovať a stabilizačnú nohu. Autosedačka Rio sa osvedčí v akýchkoľvek podmienkach. Možno ju ľahko namontovať pomocou vstavaných háčikov ISOFIX na základni. Funkcia 360 ° otáčania sedačky uľahčuje vkladanie dieťaťa do autosedačky a základňa s obmedzovačom spôsobuje, že autosedačka je univerzálna a hodí sa pre väčšinu vozidiel. Bohaté vybavenie vložiek umožňuje prispôsobenie autosedačky výške a váhe dieťaťa už od prvých dní života. Autosedačka Rio je v súlade s normou I-size, takže v nej je možné prepravovať dieťa proti smeru jazdy až do dosiahnutia výšky 87 cm, aby bola zaistená najvyššia možná bezpečnosť.
NAJDÔLEŽITEJŠIE VLASTNOSTI:
-určená pre deti s výškou 40-105 cm a hmotnosťou do 22 kg
- spĺňa prísnu normu ECE R129 i-Size
- otáčacie sedadlo o 360° inštalácia proti smeru jazdy (až do výšky 87 cm - pomocou Isofix a stabilizačnej nohy) alebo v smere jazdy (od 76 do 105 cm - pomocou Isofix a stabilizačnej nohy) 3 úrovne nastavenia operadla (+ 1 úroveň pre prepravu proti smeru jazdy)
- 7 úrovní nastavenia opierky hlavy
- vyberateľné redukčné vložky pre novorodencov
- 5-bodové bezpečnostné pásy s pohodlným nastavením dĺžky
- trvanlivá konštrukcia vyrobená z kvalitných materiálov
- vajíčkový tvar sedadla zvyšujúci bezpečnosť
- moderný dizajn spájajúci estetiku s funkcionalitou
I-SIZE – NAJVYŠŠIA ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI
Norma i-Size bola vytvorená na základe mnohoročnej analýzy dopravných nehôd s účasťou detí a laboratórnych testov s použitím figurín typu Q. Cieľom tejto normy je zaistiť bezpečnosť detí na vyššej úrovni ako doterajšia norma ECE R44. Preto boli zavedené inštalácie pomocou ISO-FIX a dodatočné upevňovacie prvky, ktoré úplne nahradili inštaláciu pomocou bezpečnostných pásov. Vďaka tomu je minimalizované riziko zlej inštalácie. Proces inštalácie detskej autosedačky v automobile je jednoduchý a je podporovaný ukazovateľmi, ktoré informujú o správnom upevnení.
Kritérium hmotnosti detskej autosedačky bolo nahradené kritériom výšky, ktoré jasne určuje, akým spôsobom môže byť dieťa prepravované a kedy.
Bola stanovená prísna požiadavka týkajúca sa veku a výšky dieťaťa, ktoré je nutné prepravovať obrátene k smeru jazdy. To má zabrániť predčasným rozhodnutiam o preprave dieťaťa vpredu
TECHNICKÉ ÚDAJE:
HMOTNOSŤ S BALENÍM (KG) 12
VEKOVÝ ROZSAH Skupina 0+, I (max 22kg)
POHLAVIE UNISEX
ROZMERY BALÍČKA - DĹŽKA V CM 68
ROZMERY BALÍČKA - ŠÍRKA V CM 46
ROZMERY BALÍČKA - VÝŠKA V CM 63
Kód51287
Značka
CARETERO
Farba
Čierna
Vhodné pre
Pre všetkých
Motív
Bez motívu
Polohovateľnosť
Polohovateľné
Uchytenie
S isofixom
Kolekcia
CARETERO I- SIZE 40 - 105cm

Dostupné aj v týchto farebných variantoch

Ďalšie produkty z kolekcie CARETERO I- SIZE 40 - 105cm