25,62 €
Podľa veľkosti vyberte veľkosť

Popis produktu

Blúzka pre tehotné a dojčiace ženy Mliečna košeľa

Multifunkčná blúzka na uľahčenie dojčenia
Elastický úplet sa prispôsobí aj tehotenskému brušku
Primeraný strih na zakrytie drobných nedokonalostí na postave, ktorá sa ešte nezotavila z tehotenstva, dostatočne dlhý, aby zakryl chrbát
Má jednoduché riešenie "slučky" na pohodlné a diskrétne dojčenie v každej situácii
Najkvalitnejší, priedušný úplet, ktorý prešiel prísnymi testami Oeko-Tex Standard 100, vďaka čomu je blúzka mäkká a príjemná na dotyk pre matku aj dieťa
Materiál si zachováva svoju hebkosť a krásnu červenú farbu aj po mnohých praniach. Správne zavesené - nie je potrebné žehlenie
Vyrobené v Poľsku

Tehotenská blúzka, v ktorej môžete potom pohodlne dojčiť
Dojčiaca blúzka Milk Shirt má mimoriadne pohodlné riešenie "slučky" na dojčenie, ktorá po otvorení vytvorí diskrétny otvor, cez ktorý môžete svoje dieťa pohodlne nakŕmiť aj v nepríjemných situáciách, ako je napríklad autobusová zastávka, nákupné centrum alebo reštaurácia.
Tehotenská blúzka je vyrobená z vysokokvalitnej bavlny s prídavkom elastanu, takže sa nevyťahuje a po vypraní sa vracia do pôvodného tvaru - takže vyzerá skvele aj po tehotenstve a môže sa naďalej používať počas dojčenia.
Blúzky pre tehotné a dojčiace ženy SuperMam:

Mimoriadne príjemný a na dotyk príjemný bavlnený úplet znamená, že blúzka bude ideálna pri miernych teplotách a umožní pokožke dýchať vo vykurovaných miestnostiach.
Nedeformuje sa - ani pod vplyvom rastúceho tehotenského bruška, ani neskôr po potiahnutí malých ručičiek dojčiaceho dieťaťa.
Jednoduché otváranie "slučky" umožňuje veľmi rýchle nakŕmenie hladného bábätka.
Navrhnutý v súlade s myšlienkou pomalej módy - môžete ho nosiť počas tehotenstva, počas dojčenia aj dlhšie....
Štítky... alebo skôr ich absencia - aby vás nič nepoškriabalo ani neobťažovalo ;)

Všetko preto, aby si nastávajúce mamičky mohli užívať toto radostné obdobie čakania, zatiaľ čo dojčiace matky - uvoľnené a v pohode - si užívajú čarovné chvíle blízkosti so svojím dieťatkom.
Ako si mám vybrať veľkosť pre seba?
Pri výbere veľkosti dojčiacej blúzky vychádzajte z veľkosti, ktorú aktuálne nosíte. oblečenie Milk & love je vyrobené z elastického úpletu, takže sa prispôsobí veľkosti vášho tehotenského bruška a meniacej sa postave. Nemusíte kupovať "do zásoby". Ak váhate medzi dvoma veľkosťami - vyberte si tú menšiu. odevy sa merajú v položenom stave, preto je najlepšie porovnať miery v tabuľke nižšie s mierami odevu, ktorý vám aktuálne sedí, aj po zmeraní v položenom stave.

A* Dĺžka zadnej časti blúzky
B*Šírka poprsia
C*šírka poprsia
D*šírka rukávov


Veľkosť XS
62 cm
43 cm
40 cm
14 cm


Veľkosť S
64 cm
45 cm
42 cm
15 cm


Veľkosť M
66 cm
47 cm
44 cm
16 cm


Veľkosť L
68 cm
49 cm
46 cm
17 cm


Veľkosť XL
70 cm
51 cm
48 cm
18 cm
*Šírku poprsia/ pásu vypočítate tak, že obvod poprsia/ pásu jednoducho vydelíte dvoma.


Na blúzku môžete ešte potrebovať:

Podprsenky na dojčenie
Tehotenské sukne
Tehotenské legíny a nohavice
Kódmr-ml-0124
Značka
milk & love
Veľkosť
(MODEL)