32,68 €
Podľa veľkosti vyberte veľkosť

Popis produktu

Materská a dojčiaca blúzka, ktorú môžete nosiť na dva spôsoby!

Jediná obojstranná tehotenská a dojčiaca blúzka, ktorú môžete nosiť s výstrihom do V na chrbte alebo vpredu!
Blúzka Two Ways má skryté zipsy v bočnom šve, takže môžete pohodlne a diskrétne nakŕmiť svoje dieťatko. Ak budete blúzku nosiť s výstrihom do V vpredu, môžete svoje bábätko nakŕmiť aj jednoduchým odhrnutím výstrihu.
Nadrozmerný strih na prispôsobenie sa tehotenskému brušku
Výstrih do V na chrbte vytvára moderný, sexy vzhľad
Blúzka je strihaná tak, aby zvýraznila to, čo potrebujete, a zakryla to, čo potrebujete ;)
Najkvalitnejší, priedušný úplet, ktorý prešiel prísnymi testami Oeko-Tex Standard 100, vďaka čomu je blúzka mäkká a príjemná na dotyk pre matku aj dieťa.
Materiál si zachováva svoju hebkosť a krásnu farbu bylinkovej ruže aj po mnohých praniach. Blúzka sa správne zavesí - nie je potrebné žehlenie
Vyrobené v Poľsku!

Tehotenské blúzky s dlhým rukávom a výstrihom do V
Blúzka Two Ways je našou autorskou predstavou módnej a funkčnej tehotenskej a dojčiacej blúzky. Vieme, že mladé mamičky majú veľa výdavkov, preto sme navrhli blúzku 2 v 1 - ktorú môžete nosiť s výstrihom do V vpredu alebo na chrbte a vytvoriť tak úplne odlišné štýly! Zipsy ukryté v bočnom šve sú takmer neviditeľné, takže blúzku môžete nosiť aj po dojčení! Stačí jeden nákup a máte blúzku na tehotenstvo, dojčenie aj po ňom!
Blúzka Two Ways je vyrobená z kvalitnej bavlny s prídavkom elastanu, takže sa nevyťahuje a po vypraní sa vracia do pôvodného tvaru - môžete ju teda nosiť aj počas tehotenstva. Použili sme úplet najvyššej kvality, ktorému neublíži ani opakované pranie!
Skryté zipsy na bokoch sú ušité zipsom nahor, vďaka čomu sa blúzka veľmi ľahko rozopína a zapína jednou rukou - kŕmenie na verejnosti už nie je problém ;) Okrem toho véčkový výstrih v prednej časti tiež umožňuje kŕmenie naklonením látky.
Blúzky na kŕmenie pre SuperMam:

Mimoriadne príjemný a na dotyk príjemný bavlnený úplet znamená, že blúzka umožní pokožke dýchať v prehriatych oblastiach.
Nedeformuje sa po ťahoch malých rúk dojčiaceho dieťaťa.
Navrhnutá podľa myšlienky pomalej módy - môžete ju nosiť počas dojčenia a aj dlhšie.
Mäkké bavlnené visačky - takže vás nič nepoškriabe ani nebude obťažovať ;)

Všetko preto, aby si nastávajúca mamička mohla užívať toto radostné obdobie čakania, zatiaľ čo dojčiace mamičky - uvoľnené a v pohode - si užívajú čarovné chvíle blízkosti so svojím dieťatkom.
Ako si mám vybrať veľkosť tehotenskej a dojčiacej blúzky pre seba?
Pri výbere veľkosti blúzky Two Ways sa riaďte veľkosťou, ktorú momentálne nosíte. oblečenie je ušité z elastického úpletu. Ak váhate medzi dvoma veľkosťami: na tehotenstvo si vyberte väčšiu veľkosť, na dojčenie menšiu veľkosť.
dĺžka blúzky od ramien
obvod poprsia


Veľkosť XS
57 cm
86-91 cm


Veľkosť S
59 cm
90-96 cm


Veľkosť M
61 cm
95-101 cm


veľkosť L
63 cm
100-106 cm


Veľkosť XL
65 cm
105-110 cm
V prípade blúzky sa vám môžu ešte hodiť:

Podprsenky na dojčenie
Kódmr-ml-0258
Značka
milk & love
Veľkosť
(MODEL)