Ceny dopravy

Dodacia lehota

Vynakladáme všetko úsilie pre čo najrýchlejšie dodanie tovaru od chvíle objednávky.

V prípade objednania tovaru do 11:00 hodín a zvolenej platbe (na dobierku, platobnou kartou, prevodom na účet GoPay) sa zaväzujeme ho odovzdať dopravcovi v rovnaký deň (platí len v pracovné dni).

Prepravná spoločnosť GLS aj Geis má na doručenie 24 hodín, takže tovar máte druhý deň od objednania doma. V prípade, že objednáte tovar po 11:00 hodine, bude tovar odoslaný nasledujúci deň, takže tovar dostanete za 2 dni.

Ak zvolíte ako spôsob platby platbu prevodom na náš účet, bude tovar odoslaný akonáhle sa peniaze pripíšu na náš účet.

Ceny dopravy

Pri objednávke nad 59 €

Pri objednávke do 59 €

Dobierka

1,59 € 6,58 €

Prevod na účet

ZADARMO 4,99 €

On-line platba platobnou kartou

ZADARMO 4,99 €

Spôsob úhrady

Pri objednávke na www.mimulo.sk nám môžete za tovar zaplatiť týmito spôsobmi:

1. Dobierkou

Pri odovzdaní tovaru od prepravného doručovateľa. Finančnú čiastku preberá priamo vodič prepravnej spoločnosti alebo poštový doručovateľ.

Doběrečné 1,59 €

2. Bankovým prevodom na účet

Po pripísaní platby na náš účet bude objednávka ihneď expedovaná. Pri tomto spôsobe platby je potrebné k termínu dodania pripočítať 1 až 2 dni na prevod z banky.

Bankové údaje:
č. účtu: 2700355813/8330

názov účtu: Fio banka
var. symbol: variabilný symbol

IBAN: CZ2820100000002700355813
Swift: FIOBCZPPXXX

3. Platobnou kartou (on-line platba)

Veľmi komfortný a rýchly spôsob úhrady Vašej objednávky poskytuje on-line platba za použitie kariet MasterCard a VISA. Táto platba využíva bezpečnostný protokol 3D secure, ktorý minimalizuje riziká platieb na internete. Po zvolení tejto platby je užívateľ presmerovaný do bankového rozhrania vydavateľskej banky, kde sa celá transakcia uskutočňuje. Táto platba je pripísaná na náš účet do niekoľkých minút a objednávka je teda ihneď expedovaná.

4. Prevodom na účet GoPay

Veľmi rýchly spôsob zadania platby pre zákazníkov využívajúcich platobné brány bánk. Platba je pripísaná do nášho systému počas niekoľkých minút. Pri tomto systéme platby je zákazník v každom kroku o platbe informovaný.