12,32 €
Na sklade Doručíme zajtra

Popis produktu

"Domino" od spoločnosti Viga je jedna z najkrajších hier, ktorá vydrží dlho a poskytne vášmu dieťaťu mnoho rokov zaujímavej a kreatívnej hry. Všetky zvieratká a ich funkcie v našom živote vzbudia zvedavosť o svete a podporia napodobňovanie zvukov a pomôžu naučiť sa básničky a pesničky. Dieťa si bude čoraz rýchlejšie všímať podobnosti medzi zvieratkami... Každým dňom hra vyčarí dieťaťu väčší a väčší úsmev na tvári, každé víťazstvo ho bude ďalej motivovať k učeniu nových rýmovačiek. Naučí presnosti a opatrnosti pri usporiadaní kociek. Farebné domino je príjemné na pohľad a podporuje hru. Cieľom hry je poskladať všetky kocky na seba. Kto je prvý? Ten, kto je lepší! Spoločne strávený čas s vaším dieťaťom sa postará o nezabudnuteľné chvíle a skvelú zábavu.
Celá súprava je vyrobená z bukového dreva a natretá nezávadnými farbami v žiarivých farbách, ktoré upútajú pozornosť, podporia hru a zároveň poskytnú veľa zábavy.

Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na maľovanie našich hračiek, boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).

Táto hračka je vhodná pre deti staršie ako 3 roky.

Rozmery výrobku: 1,5 x 2,5 cm:

Kód51777
Značka
Viga
Farba
Multicolor
Vhodné pre
Pre všetkých
Materiál
Drevo
Doporučený vek
od 3 rokov