14,69 €
Na sklade Doručíme pozajtra

Popis produktu

Vzdelávacia pyramída Medveď od spoločnosti Viga je klasická hračka pre najmenších, ktorá vašemu dieťaťu poskytne radosť, zaujímavú a kreatívnu hru. Sada v pastelových farbách obsahuje 6 diskov-blokov rôznych veľkostí, vrátane jedného vo forme hlavy medveďa. V základni je kolíček, na ktorý sa dieliky nasaďujú. Táto hračka je ideálna pre batolatá, ktoré začínajú stavať veže z kociek. Pyramída podporuje rozvoj koordinácie ruka-oko, logického myslenia a navyše podporuje učenie rozpoznávania farieb. Tu je potrebné zdôrazniť vzdelávaciu hodnotu pyramídy Medveď.
Celá rada hračiek POLAR BEAR bola spoločnosťou VIGA vytvorená tak, aby splnila očakávania rodičov a detí pri zlepšovaní procesu ich rozvoja prostredníctvom hry. Celá rada je vyrobená z bukového dreva a natretá netoxickými farbami v "polárnych" farbách, ktoré potešia každého používateľa a poskytnú mu veľa zábavy.
Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na natieranie našich hračiek, boli netoxické a splňovali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).
Táto hračka je vhodná pre deti staršie ako 24M+.

Rozmery výrobku: D: 82 mm x Š: 82 mm x V: 130 mm
Rozmery kartónu: D: 128 mm x Š: 90 mm x V: 178 mm

Kód51575
Značka
Viga
Farba
Multicolor
Vhodné pre
Pre všetkých
Materiál
Drevo
Doporučený vek
od 2 rokov