3,29 €
Na sklade Doručíme 16. 7.

Popis produktu

Gélový obklad na horúčku a bolesť poskytuje prvú pomoc a pohodlie v prípadoch, ktoré neohrozujú život. Z jednej strany je potiahnutý látkou príjemnou na dotyk.

Použitie za studena pri: vyvrtnutiach, pomliaždeninách, uštipnutí hmyzom, otlakoch, podráždení po opaľovaní, bolestiach hlavy, horúčke.
Na zahriatie pri: bolestiach svalov, bolestiach brucha, všetkých poraneniach a bolestiach bez opuchov, na omrznuté ruky a nohy.

Poznámka: V prípade potreby sa odporúča najprv aplikovať antiseptikum a potom na bolestivé miesto priložiť na niekoľko minút obklad.

Bezpečnostné pokyny:
- Mikrovlnná rúra - obklad ohrievajte maximálne 20 sekúnd pri výkone 700 W, počas ohrievania obklad nezakrývajte.
- Mraznička - obklad vložte do mrazničky na maximálne 5 minút.

Povrch obkladu očistite špongiou a jemným čistiacim prostriedkom.
Upozornenie! Po vybratí obkladu z mikrovlnnej rúry alebo mrazničky vždy skontrolujte jeho teplotu priložením na vlastnú ruku pred priložením na bolestivé miesto dieťaťa. Príliš vysoká alebo príliš nízka teplota môže spôsobiť kožné problémy. Obklad je určený len na vonkajšie použitie. Zábal nie je hračka a musí sa vždy používať pod dohľadom dospelej osoby. Ak máte akékoľvek obavy o zdravie dieťaťa, poraďte sa s lekárom. Pred použitím sa uistite, že je zábal čistý a nepoškodený.
Obklad neobsahuje toxické látky. Úplne neobsahuje bisfenol A (0 % BPA).

Kód54957
Značka
AKUKU
Farba
Zelená
Vhodné pre
Pre všetkých
Motív
Zvieratká
Materiál
Plast