9 dôvodov prečo nakupovať práve u nás

Výmena tovaru ZDARMA


Objednali ste si tovar v našom e-shope a po rozbalení balíka ste zistili, že tovar nie je podľa Vašich predstáv? Tak nám ho do 30 dní od chvíle, kedy ste balíček prevzali, môžete vrátiť a vymeniť za iný tovar. Chápeme, že nie vždy sa podarí vybrať tú správnu veľkosť oblečenia, farbu alebo len chcete vymeniť darček, ktorý sa Vám nehodí. Nakupujte bez starostí. Ako postupovať pri výmene tovaru sa dozviete TU.

30 dní na vrátenie tovaru

Ponúkame Vám možnosť vrátiť tovar nad rámec 14 dennej zákonnej lehoty, a to do 30-tich dní od prevzatia tovaru. Ako postupovať sa dočítate v sekcii Podmienky nákupu/Garancia.

Doprava zdarma

Ak si u nás vytvoríte akúkoľvek objednávku, ktorej hodnota presiahne 49 €, tovar Vám zašleme úplne zdarma.

Expedujeme ihneď

Všetok Vami objednaný tovar, ktorý máme skladom, odosielame najčastejšie ihneď v deň objednania, najneskôr však nasledujúci pracovný deň (neplatí pre objednávky vytvorené po 12:00 hodine a objednávky prijaté cez víkend či sviatok). Tovar je doručovaný nasledujúci deň po expedícii. Viac informácií TU.

Darček v prípade oprávnenej reklamácie


Z vlastnej skúsenosti vieme, že stať sa môže naozaj čokoľvek, napríklad, že sa na tovare vyskytne chyba (opraviteľná či neopraviteľná) a Vy budete nútení tovar reklamovať. Nie je to príjemná záležitosť ani pre Vás, ani pre nás, a preto sme sa rozhodli potešiť Vás tým, že ku každej oprávnenej reklamácii, teda reklamácii, ktorá bude z našej strany uznaná, Vám pribalíme menší darček.

Čo robiť, keď tovar potrebujete reklamovať, sa dočítate TU.

Široká a kvalitná ponuka

U nás nájdete a kúpite snáď úplne všetko, čo môžete potrebovať pre Vaše bábätko. Niektorý tovar v žiadnom inom internetovom obchode dokonca ani nenájdete!

Sortiment sme prehľadne rozdelili do niekoľkých kategórií podľa využitia, ale môžete vyberať i podľa jednotlivých výrobcov. K dispozícii sú i rôzne možnosti filtrovania.

Skladom máme viac než 160 000 kusov produktov.

Poradenstvo


Neviete, aký produkt vybrať? Nevadí, my Vám radi so všetkým poradíme! Kontaktovať nás môžete na live chate, telefonicky alebo e-mailom. A pokiaľ by sme niečo nevedeli – čo sa môže takisto stať – bezodkladne Vám to zistíme!

Tradícia a skúsenosti

Na trhu dojčenských a detských potrieb pôsobíme od roku 2005. Náš tým sa skladá zo skúsených a znalých ľudí, ktorí sa neustále vzdelávajú. Preto sú naše produkty vyberané veľmi starostlivo tak, aby spĺňali všetky požiadavky na kvalitu materiálu, prevedenie a zdravotnú nezávadnosť.

Akčné ponuky

Náš e-shop sa vyplatí sledovať. Pravidelne pre Vás totiž pripravujeme akčné ponuky produktov za neodolateľné ceny.