18,29 €
Podľa veľkosti vyberte veľkosť
vyberte veľkosť

Popis produktu

Tehotenská sukňa dokonalý základ letného štýlu

Tehotenské sukne sú vyrobené z veľmi jemného úpletu s elastanom - nestláčajú a prispôsobujú sa meniacemu sa tvaru počas tehotenstva.
Strieborný pás pekne sedí pod tehotenským bruškom
Majú nízky pás, takže ich môžete nosiť aj po tehotenstve
Materiál, z ktorého sú tehotenské sukne vyrobené, prešiel prísnymi testami Oeko-Tex Standard 100 - je bezpečný pre budúce mamičky
Tehotenská sukňa si zachováva svoju hladkosť a sýtu čiernu farbu aj po mnohých praniach.
Mlieko & love materské oblečenie bolo celé ušité v Poľsku!

Milk & love tehotenská sukňa na každú príležitosť
Tehotenská sukňa s vreckami je vynikajúcim základom pre tehotenské štýly. Môžete ju nosiť s teniskami na každodenné nosenie, s balerínkami na bežné stretnutia a so štikútkami na väčšie vychádzky. Mäkká pletenina nie je stiesňujúca a umožňuje voľnosť pohybu. Nízky pás v tvare rybej kosti je mimoriadne pohodlný, pretože nedráždi pokožku na bruchu, ktorá je počas tehotenstva obzvlášť citlivá. Je to najlepšie riešenie na teplejšie, jarno-letné dni.
Po skončení tehotenstva môžete sukňu s krátkym pásom naďalej nosiť ako bežné oblečenie!
Ako si mám vybrať veľkosť tehotenskej sukne?
Pri výbere veľkosti tehotenskej sukne sa riaďte veľkosťou, ktorú momentálne nosíte. mlieko & love oblečenie sa prispôsobí veľkosti vášho tehotenského bruška a meniacej sa postave.
Modelky na fotografiách merajú 167 a 168 cm a majú sukňu veľkosti XS. Modelky majú na sebe blúzky veľkosti XS, ktoré dopĺňajú za sukňou:Milky Puff krémová rebrovaná pletená tehotenská a dojčiaca blúzkaMilky Puff krémová tehotenská a dojčiaca blúzkaMilk Shirt krátky rukáv listová na čiernejMilk Shirt tehotenská a dojčiaca blúzka čierna so servítkovým výstrihom

dĺžka sukne na boku (pod pásom)
šírka v oblasti bokov


veľkosť XS
48 cm
36 cm


Veľkosť S
50 cm
38 cm


Veľkosť M
52 cm
40 cm


veľkosť L
54 cm
42 cm


Veľkosť XL
56 cm
44 cm
Kódmr-ml-0083
Značka
milk & love
Veľkosť
(MODEL)